Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Tradice trvá dál! Hokejbalisté bojují už 15 let proti drogám

PRACHATICE – Už 15 let probíhají na hokejbalových hřištích po celé republice tuhé boje ve školním turnaji Hokejbal proti drogám. V prachatické Highlanders aréně, kde turnaj pořádá už od jeho vzniku v roce 2004 místní hokejbalový klub, se uskutečnilo v úterý 7. května krajské kolo jubilejního 15. ročníku. Letošního klání se v Prachaticích zúčastnilo v okresním i krajském kole bezmála 250 dětí a mládežníků ze základních a středních škol z Prachatic, Vimperka, Blatné a ze Sedlice, bojovalo se v kategoriích 1.–3. třídy, 4. a 5. třídy, 6. a 7. třídy a 8. a 9. třídy. Nejúspěšnější kolektivy měla Základní škola Zlatá stezka Prachatice, jejíž týmy postoupily do celorepublikového finále v kategoriích první až třetí a šesté a sedmé třídy.

Turnaj pořádal hokejbalový klub HBC Prachatice ve spolupráci s DDM Prachatice. Na úvodních snímcích je vítězný tým ZŠ Zlatá stezka Prachatice z nejmladší kategorie, který postoupil do celorepublikového finále.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace