Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 

Triatlonisté z Prachatic opanovali Jihočeský pohár

ČESKÉ BUDĚJOVICE/PRACHATICE – V sobotu 10. listopadu proběhlo v kulturním domě obce Dubné u Českých Budějovic slavnostní vyhlášení výsledků Jihočeského poháru v triatlonu. Jihočeský pohár v triatlonu (31. ročník) a Junior Cup (11. ročník) jsou doslova alfou a omegou pro triatlon na jihu Čech. Pohoda a „rodinná atmosféra“ tak vládne na všech závodech po celém kraji. Letos seriál zavítal do Prachatic, Tálína, Putimi, Ratmírova, Holubova, Jivna, Hlincové Hory, Podroužku, Zlivi a do Budičovic, kde v září vyvrcholil. Jak je tradicí, všichni organizátoři pořádali své domácí závody s nadšením a celou sezonu zakončili právě slavnostním dekorováním nejlepších.

Velmi dobře si vedl regionální tým ŠuTri – Šumavský Triatlon team. Jan Hron z Prachatic, mimo jiné také letošní mistr Evropy v cross triatlonu, ovládl celkové pořadí jednotlivců a družstvo ŠuTri I také vyhrálo celkové pořadí družstev ve složení Korytarová, Leszkow, Hron a Srch.

Celkové pořadí jednotlivců: 1. Jan Hron (ŠuTri) 250 bodů, 2. Václav Zajíc (Trisk ČB) 242 bodů, 3. Jiří Srch (ŠuTri) 240 bodů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace