• Snímek 51

středa 24.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Divadelní představení.

Uragán z úvodu rozhodl. Sokol bere další body

SEZIMOVO ÚSTÍ - Gólovou smršť předvedli hráči sezimovoústeckého Sokolu v sobotním duelu proti Vacovu. Než se diváci usadili, mohli začít počítat góly. Po devíti minutách už totiž domácí borci vedli 3:0! Deset minut před poločasem vylepšil ještě statistiku z penalty svým druhým gólem Nikl a domácí šli spokojeně do kabin. Po hodině hry vedli svěřenci hrajícího trenéra Bartesky už 5:0 a diváci opět rádi zatleskali.

V brance Sokolu se představil František Plachý a neměl daleko k čistému kontu. O nulu ho připravil v poslední minutě hostující Bujok. Sokol zvítězil 5:1 a stále pronásleduje o čtyři body druhé Bernartice.

TJ Sokol Sezimovo Ústí – SK Vacov 5:1 (4:0), branky: 9. a 34. (z pen.) Nikl, 2. Irsa, 7. Vilímek, 61. Šmíd – 90. Bujok, rozhodčí Tauber, Kroutl, Kocina, ŽK (0-1): 84. Bujok, 150 diváků.

Sokol SÚ: Plachý – Brůžek, Sazma, Vilímek, Bouška, Hoffmann, Šmíd (86. Pěknice), Barteska (73. Mrúz), Bartáček (79. Reif), Nikl (57. Kolář), Irsa.

Vacov: Lácha – Bujok, Červenka, Ketzer, Uhlíř, Mls, Roučka, Švihel (55. Vítovec), Valta (46. Pšenička), Zitta, Mach.

Další podrobnosti ve středu v tištěných novinách.