Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Už se to nese! Hlavní ceny pro sobotní noční hasičskou soutěž v Milevsku

Marek Toman z Racing Rescue a Ivo Bukač z Jihočeských týdeníků přinášejí hlavní ceny pro zítřejší soutěž.

Marek Toman z Racing Rescue a Ivo Bukač z Jihočeských týdeníků přinášejí hlavní ceny pro zítřejší soutěž.

MILEVSKO - Lesní koupaliště Pytlák v Milevsku dnes večer ožívá country zábavou s oblíbenou kapelou Hastrmani. Jedná se o start víkendové akce Pytlák žije! Na pláži u rybníka mezi Milevskem a Sepekovem prožívaly léto celé generace než vzniklo nové koupaliště na opačném konci města. Pytlák, to je kus romantiky a kus nostalgie, a to se rozhodla parta dobrovolných hasičských záchranářů ze sdružení Racing rescue loni poprvé zresuscitovat. Akce u Pytláku se líbila a letos pokračuje. Zítra čeká rodiny s dětmi od 14 hodin zábavné odpoledne se soutěžemi a za tmy bude následovat noční hasičská soutěž v požárních útocích.

 

Záštitu nad akcí Pytlák žije má milevský starosta Ivan Radosta a hasiči soutěží O pohár Jihočeských týdeníků. K pohárům náleží sudy strakonického piva Dudák pro vítěze, další soudky z blatenského pivovaru, pro ženy likéry a pro nejrychlejší proudaře - muže a ženu - finační prémie 500 korun! Speciální dárek dostane i tým, který se stane smolařem večera.

Kromě týmů, které jsou přihlášeny předem, se dá prezentovat i na místě mezi 19. a 21. hodinou, ve 21.30 zítra noční soutěž u Pytláku vypukne. Součástí bude diskotéka.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace