Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

  Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

 • Lidské tělo: pohybový aparát

  Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

  Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

V Netolicích začnou pohádkami a ve Volarech andělským zvoněním

 Autor: Město Netolice

    Autor: Město Netolice

AKTUALIZOVÁNO - 30.11.2018 16:50

NETOLICE a VOLARY – Zahájení Adventu v Netolicích a ve Volarech připadlo na stejný čas a den. Obě města zahájí období očekávání Vánoc a tedy příchodu Ježíška v neděli 2. prosince po setmění v sedmnáct hodin. V Netolicích bude rozsvícení vánočního stromu na náměstí předcházet pohádkový podvečer a ve Volarech se chystá k rozsvícení stromu andělské zvonění.

 

V Netolicích začne v neděli program v sedmnáct hodin v městském divadle v budově radnice. Místní soubor Tyláček tu bude hrát pohádku Vánoce u Broučků a po něm zatančí děti z kroužků místního pracoviště domu dětí a mládeže. A na zahájení Adventu také nemohou chybět Netoličtí vrabčáci a jejich zpěv. Po tomto programu pak bude na náměstí rozsvícen městský vánoční strom a nakonec je v plánu společné zpívání koled.

Volarské rozsvícení vánočního stromu připravují radnice s místním pracovištěm domu dětí. Na sedmnáctou hodinu nedělní zvou širokou veřejnost, aby přišla se zvonky a rolničkami a zapojila se do andělského zvonění, které bude rozsvícení volarského stromu na náměstí provázet.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • karel.falar@seznam.cz 

  Reagovat

   

  Ve Volarech od 16:00 předchází rozsvícení stromu koncert žáků ZUŠ v kostele. Je potřeba informovat veřejnost zcela, ne jen napolovic. P. Karel Falář

  Vloženo 29.11.2018 20:13:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace