banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

V případu krádeže vibrační desky byla vypsána odměna

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí policisté vyšetřují případ krádeže vibrační desky. Dosud neznámý pachatel v době od 30. dubna 18.00 hodin do 1. května 6.00 hodin v Českých Budějovicích ve Stradonické ulici (novostavby bytových domů na konci městské části Rožnov) odcizil vibrační desku značky Wacker Neuson DPU 6555H, žlutočerné barvy, o hmotnosti 500 kilogramů. Způsobená škoda převyšuje 300 000 korun.

 

Na policisty obvodního oddělení České Budějovice – město se dnes ráno obrátil majitel s tím, že nabízí odměnu ve výši 20 000 korun, a to osobě, která přímo přispěje k objasnění případu! Policisté ještě v té souvislosti žádají případné svědky, kteří v inkriminovanou dobu projížděli tímto místem s motorovým vozidlem a měli zapnutou autokameru, kde by byl zaznamenán pohyb vozidel, aby nás kontaktovali na obvodním oddělení České Budějovice – město, ulice 28. října 1, telefon 974 226 700, případně na lince tísňového volání 158. Děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace