banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

    Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

  • Lidské tělo: pohybový aparát

    Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

    Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

V sobotu proběhne na vimperském stadionu hokejový turnaj cyklistů

VIMPERK – Už tuto sobotu 1. prosince proběhne na zimním stadionu ve Vimperku hokejový turnaj bývalých i současných cyklistů a členů realizačních cyklistických týmů. Hrát bude pět manšaftů systémem každý s každým na dvakrát 20 minut hrubého času. O pořadí rozhoduje pochopitelně počet získaných bodů a v případě bodové rovnosti pak vzájemný zápas, případně dosažené skóre. Po celou dobu bude možnost občerstvení v bufetu přímo na stadionu a po skončení turnaje, jehož ředitelem je Jiří Lutovský, bude následovat posezení v restauraci Hamajda a společné zakončení cyklistické sezony.

Rozpis zápasů
8 ČS MTB Oldies – Brněnský výběr, 8.55 HC Kolo pro život – HC Cyklo Strakonice, 9.50 ČS MTB juniors – Brněnský výběr, 10.45 ČS MTB Oldies – HC Kolo pro život, 11.40 ČS MTB junior – HC Cyklo Strakonice, 12.35 HC Kolo pro život – Brněnský výběr, 13.30 HC Cyklo Strakonice – ČS MTB Oldies, 14.25 HC Kolo pro život – ČS MTB junior, 15.20 HC Cyklo Strakonice – Brněnský výběr, 16.15 ČS MTB Oldies – ČS MTB juniors, 17 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace