banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Swing Band Tábor

  neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

  Koncert.

 • Bartolomějské posvícení

  neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

  Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Víkend nabídne tři karnevaly v Prachaticích, Vimperku a Netolicích

Ilustrační foto , Autor: MěKS Vimperk

Ilustrační foto     Autor: MěKS Vimperk

PRACHATICKO – Sobota a neděle 9. a 10. února nabídnou na Prachaticku hned tři karnevalové akce pro děti. Jako první se uskuteční v sobotu v Netolicích maškarní disko a poté ve Vimperku karneval. Prachatický karneval je pak naplánován na nedělní odpoledne.

 

V Netolicích mohou děti přijít v sobotu od 13:30 do sálu místní ZUŠ, kde pro ně připravuje maškarní disko místní pracoviště domu dětí a mládeže. Program potrvá zhruba do sedmnácté hodiny a zahrnuje třeba hry, soutěže i vystoupení kroužků domu dětí a chybět nebude ani občerstvení. Ve vimperském městském kulturním středisku pak mohou děti s rodiči přijít na karneval od patnácti hodin. Jeho mottem je Z pohádky do pohádky s Jitulí a Dádulí.

A prachatický karneval připravuje dům dětí a místní školky do Národního domu na neděli 10. února od patnácti do sedmnácti hodin. V Prachaticích a Netolicích je vstupné pro děti dvacet korun a pro dospělé čtyřicet a ve Vimperku je vstup pro masky zdarma a pro dospělé za sedmdesát korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace