Kdy a kam

 • Zastavení v čase

  středa 20.2 16:30 - Strakonice, Šmidingerova knihovna, Pobočka za parkem

  Krátké setkání, ztišení, verše Edgar Allan Poe, poetická próza John Steinbeck.

 • Pjér la Šéz a Jindřich Jašík

  středa 20.2 18:00 - Písek, Divadlo pod čarou

  Beseda na téma: nemoc vs. duševní moc.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Víkend nabídne tři karnevaly v Prachaticích, Vimperku a Netolicích

Ilustrační foto , Autor: MěKS Vimperk

Ilustrační foto     Autor: MěKS Vimperk

PRACHATICKO – Sobota a neděle 9. a 10. února nabídnou na Prachaticku hned tři karnevalové akce pro děti. Jako první se uskuteční v sobotu v Netolicích maškarní disko a poté ve Vimperku karneval. Prachatický karneval je pak naplánován na nedělní odpoledne.

 

V Netolicích mohou děti přijít v sobotu od 13:30 do sálu místní ZUŠ, kde pro ně připravuje maškarní disko místní pracoviště domu dětí a mládeže. Program potrvá zhruba do sedmnácté hodiny a zahrnuje třeba hry, soutěže i vystoupení kroužků domu dětí a chybět nebude ani občerstvení. Ve vimperském městském kulturním středisku pak mohou děti s rodiči přijít na karneval od patnácti hodin. Jeho mottem je Z pohádky do pohádky s Jitulí a Dádulí.

A prachatický karneval připravuje dům dětí a místní školky do Národního domu na neděli 10. února od patnácti do sedmnácti hodin. V Prachaticích a Netolicích je vstupné pro děti dvacet korun a pro dospělé čtyřicet a ve Vimperku je vstup pro masky zdarma a pro dospělé za sedmdesát korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace