Kdy a kam

  • Výlov rybníka Markovec

    středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

  • Tomáš Klus

    středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Volarský Tatran porazil v okresním přeboru Šumavské Hoštice

 Autor: Ladislav Beran

    Autor: Ladislav Beran

VOLARY - Domácí fotbalisté, trenéři i diváci chtěli po dvou prohrách v řadě konečně vidět výhru. První minuty zápasu tomu však neodpovídaly. Volarští nastoupili se stoperem Lukášem Ilievem v brance, protože gólman David Svěchota byl zdravotně indisponován a druhého Tatran nemá.

 

Domácí proto chtěli hrát od zadu zodpovědně. První minuty patřily hostům, kteří nejdříve z druhého útoku otestovali pevnost domácí obrany, aby již ve 4. minutě udeřili a Mráz je poslal do vedení.

Tatran se nesložil, ale v podstatě se hrál neatraktivní fotbal. Postupně se Volarští tlačili před branku Davida Krále, a zastřelovali se. Michal Sedlák, Dan Kučera, ani Vladan Svěchota se neprosadili. V 17. minutě Tatran zahrozil a stoper Ondřej Nechutný se na to již nemohl dívat a pěknou střelou vyrovnal.

Volarští ožili, ale nepřesnost a nervozita jim dál svazovaly nohy. Vázla kombinace a hráli hlavně vrchem, protože jejich stoperská dvojice převyšovala všechny ostatní. Poločas spěl k remíze, ale nakonec přišla akce ze středu pole. Tomáš Kočárek našel Vladana Svěchotu, který prodloužil na Michala Sedláka a ten chtěl centrovat, ale k údivu všech míč zapadl na zadní tyč a domácí vedli.

Druhý poločas nepřinesl nic ofenzivního, naopak domácí ještě víc zatáhli obranu. Hosté se neprosazovali a hlavně chyběla střelba. Za druhou část hráči obou celků vystřelili snad třikrát na branku. Za zmínku snad stojí jen tyč hostů, kterou nastřelil Mráz. Podprůměrný zápas tak skončil pro domácí šťastnou výhrou.

Tatran Volary – Šumavské Hoštice 2:1 (2:1)
Branky Tatranu: Nechutný a Michal Sedlák, za Šumavské Hoštice Z. Mráz
HR Miroslav Harvalík

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace