banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Volary ovládly přípravkářský turnaj, hvězdou střelec Václav Vyskočil

PRACHATICE – Uplynulou sobotu 23. března proběhl v prachatické městské hale další turnaj mládeže – tentokrát se sešlo pod záštitou okresního fotbalového svazu šest celků starších přípravek, aby se utkaly O pohár předsedy OFS Prachatice. Hrálo se systémem každý s každým, takže odehrály všechny zúčastněné manšafty po pěti duelech. Z vítězství se radovalo družstvo Tatranu Volary, jehož hráči převzali z rukou předsedy OFS Jiřího Trněného velký pohár. Druhý byl Vacov a třetí Netolice. Nejlepším střelcem turnaje se stal Václav Vyskočil z Tatranu Volary. Desetiletý snajpr, který působil v letech 2015–18 také v akademii budějovického Dynama, zatížil konto brankářů sedmi góly.

Konečné pořadí: 1. Volary, 2. Vacov, 3. Netolice, 4. Lažiště /Husinec, 5. Zdíkov/Stachy, 6. Nebahovy.

„Celkově jsme s turnajem spokojeni. Byla to vlastně poslední halová akce v okrese, protože začátkem dubna už se naplno rozjedou okresní fotbalové soutěže mládeže. Jsme rádi, že děti měly možnost poměřit síly před jarní částí a bylo skvělé sledovat jejich zápal do hry," shrnul za organizátory Grassroots trenér mládeže Karel Nový.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace