Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Závod ve Veselí nad Lužnicí láká žáky škol

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - V neděli 1. října 2017 proběhne již 5. ročník závodu Velká cena města Veselí nad Lužnicí. Pořadatelé se zaměřili zejména na podporu mládeže základních škol 5. – 9. tříd a vypsali pro ně stejně jako loni zvláštní kategorie. Těšit se můžete také na 2. závod letošního Toi Toi Cupu.

 

Závodit se bude v dopravně bezpečném areálu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí za zimním stadionem od 9.45 hodin, kdy se na trať vydají mládežnické kategorie. Jezdci ze základních škol odstartují ve 13 hodin a o hodinu později přijde na řadu závod hlavních dospělých kategorií.

Generálním mediálním partnerem závodu je Týdeník Táborsko. Více informací naleznete na webových stránkách závodu www.cyklokrosveseli.cz.

Užijte si závod základních škol

Proč by se žáci měli zúčastnit závodu základních škol? Projekt tohoto závodu je jedinečný v tom, že každý žák 5. – 9. třídy mající horské kolo může na závodní trati startovat. Ve Veselí se potká s českou cyklokrosovou špičkou a vyzkouší si atmosféru velkého závodu. Žáci navíc neplatí žádné startovné. Mohou se také těšit na velmi hodnotné ceny. K nim dostanou vždy první tři v každé kategorii medaili a pohár. Přihlásit do závodu se mohou e-mailem na info@cyklokrosveseli.cz nebo na místě v den závodu. Kancelář závodu bude otevřena od 8 hodin. Nejpozději se dá přihlásit půl hodiny před startem závodu, tedy v 12.30 hodin. Počet závodníků jednotlivých škol není omezen.

Pořadatelé hledají dobrovolníky

Organizace a pořadatelství jedné z největších sportovních akcí v České republice nabízí neopakovatelnou atmosféru cyklokrosových závodů. „Dobrovolníci naváží nová přátelství a získají kontakty,“ říká za pořadatele Radek Bechyňský jeden z důvodů, proč se stát dobrovolníkem a s organizací pomáhat. Každý dobrovolník navíc získá tričko závodu a batůžek. „K tomu ještě nabízíme propagační a pamětní předměty, samozřejmostí je občerstvení,“ doplňuje Bechyňský odměny pro dobrovolníky, kteří pomáhají zabezpečit chod závodů. V případě zájmu se mohou dobrovolníci těšit také na další nabídku spolupráce při pořádání budoucích závodů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace