Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Ženu izoloval a pak ji týral

PRACHATICKO - Prachatičtí kriminalisté zahájili trestní stíhání 32letého muže z Nymburska, který od ledna hrubě nakládal se svou přítelkyní, s níž obýval byt na Prachaticku. Vulgárně jí nadával, bil ji pěstmi a fackami a minimálně ve dvou případech násilník sáhl i po noži. Muž ženu neustále kontroloval, bránil jí ve styku s příbuznými, dokonce jí kvůli tomu rozbil i mobilní telefon a donutil jí zrušit si účet na sociální síti.

 

Poslední incident se odehrál minulou středu v nočních hodinách, kdy muž ženě uštědřil několik ran pěstí do obličeje a potom na ní vytáhl nůž, kterým jí lehce zasáhl levou ruku. Ženě se naštěstí podařilo z bytu utéct a přivolat si pomoc.

Po příjezdu policistů na místo již pachatel v bytě nebyl, podařilo se jej však vypátrat a zadržet do několika hodin. Okresní státní zastupitelství mu uložilo předběžným opatřením zákaz styku s poškozenou. Další vyšetřování obviněného nyní probíhá na svobodě. V případě prokázání viny muži hrozí vězení až na čtyři roky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace