Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Znouzecnost u Stánku!

  středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

  Koncert.

 • Začarovaný les

  středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

  Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Zítřejší krajské zastupitelstvo bude jednat o jihočeských nemocnicích i o letišti

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Na čtvrtek 11. května je naplánováno řádné zasedání jihočeského krajského zastupitelstva. Po mimořádném zasedání z konce dubna, kde po rozpadu předchozí koalice bylo zvoleno nové vedení kraje, jde o první řádné zasedání. Z programu je očekáván zejména bod nazvaný Podezření na vyvádění prostředků z krajských nemocnic. Ten se měl původně projednávat už na mimořádném zasedání, které bylo kvůli němu svoláno. Nová koalice ale sílou svých 28 hlasů odložila projednání až na zítřek, kdy už má být k dispozici audit o peněžních tocích v jihočeských nemocnicích. I tak bude diskuse nepochybně rušná. Voleni budou také noví členové výborů krajského zastupitelstva.

 

Zasedání začíná v budově krajského úřadu v 10 hodin. Na programu bude také rozdělování peněz z dotačních programů kraje, například i petice určená zastupitelům kraje a města Českých Budějovic za finanční podporu výstavby a provozu hospice v Českých Budějovicích a rovněž zpráva o jednání valné hromady společnosti Jihočeské letiště. Na tu ale dojde podle všeho až dost pozdě odpoledne, protože je na samém konci programu. Bodů je přes padesát a zasedání je veřejné. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Robert 

  Reagovat

   

  Já bych byl pro personální audity všech organizací řízených krajem včetně muzeí!!!

  Vloženo 10.5.2017 16:54:11

 • Měli by co nejrychleji 

  Reagovat

   

  Zařadit bod: Podezření na vyvádění prostředků z krajem zřízené organizace JIKORD s.r.o.!!!!

  Vloženo 10.5.2017 13:52:07

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace