banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Ztratil se psychicky nemocný mladík

Pavel Vávra ze Strunkovic nad Blanicí , Autor: PČR

Pavel Vávra ze Strunkovic nad Blanicí     Autor: PČR

PRACHATICKO – Pohřešuje se pětadvacetiletý Pavel Vávra ze Strunkovic nad Blanicí. Včera v neděli 16. února bylo po mladíkovi vyhlášené celostátní pátrání. Pohřešovaný odešel z domova v sobotu 15. února v šest ráno. Jde o osobu, která trpí psychickou nemocí. Z domova odešel bez léků, které má pravidelně užívat. Pohřešovaný byl už v minulosti několikrát pohřešován. Ubytovává se v hotelech a ubytovnách.


Pohřešovaný je zdánlivého stáří 26 až 30 let, výšky 186 centimetrů, hubené postavy, má krátké hnědě kudrnaté vlasy, modré oči. Nachýlenou postavu dopředu a pomalou výslovnost.
Na sobě měl šusťákové kalhoty černé barvy s bílými pruhy – Adidas, černou bundu do pasu, zimní kabát černé barvy ke kolenům, batoh černé barvy obdélníkového tvaru Adidas. S sebou měl pravděpodobně i společenský oblek černé barvy.
„Informace o pohřešovaném muži přijme kterákoliv policejní služebna nebo zavolejte na linku 158 nebo přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446,“ dodala tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace