Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Představujeme finalistky soutěže Miss Sezimovo Ústí. Dnes - Linda

Linda Rambousková , Autor: Archiv MSKS

Linda Rambousková     Autor: Archiv MSKS

SEZIMOVO ÚSTÍ – Finále čtvrtého ročníku soutěže Miss Sezimovo Ústí se blíží. Proběhne už v sobotu 30. března od 19 hodin v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum. Vedle hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, o níž rozhodne součet internetového hlasování na Facebooku soutěže a hlasování diváků v sále. Zpravodajský portál JčTeď udělí jako mediální partner titul Miss JčTeď. Hlasuje se přímo na portálu a zde představujeme všech dvanáct finalistek.

 

Linda se stala z gymnastky trenérkou

Soutěžní číslo 4 si vylosovala 16 letá Linda Rambousková z Tábora. Studuje Ekonomické lyceum a žije hlavně moderní gymnastikou. Donedávna sama aktivně závodila, ale po dvojité zlomenině ruky a půlročním léčení soutěžní koberec opustila, udělala si po vzoru své maminky a babičky první trenérské zkoušky a věnuje se dětem. „Těší mě, že holčičky v Táboře moderní gymnastika zajímá, protože je to sport, který přináší ladnost a krásné pohyby, nabízí prvky od sportovní gymnastiky, přes akrobacii až po balet," říká Linda. Základnou tohoto sportu je Základní škola Zborovská.

Linda získanou pohybovovou průpravu využívá i jako modelka. Předváděla před dvěma lety na autorské přehlídce táborské návrhářky Hany Zelenkové a letos se chystá na její další přehlídku. Spolupracovala i s další modelingovou agenturou. „Předvádění mě baví víc než focení, protože nejde jen o mě, jde o to prodat na molu zajímavý model," svěřila se Linda, která ani na soutěži Miss není úplným nováčkem. V závěru roku 2017 se stala jihočeskou Miss Junior. Jako malá holčička vyhrála dětskou soutěž krásy Vánoční hvězda. Mimoto se učí zpěv na táborské základní umělecké škole, hraje na klávesy a taky ráda čte.

Adeptky na letošní titul Miss Sezimovo Ústí se už dvakrát sešly na pracovním víkendu a Lindě se líbí, že mezi dívkami panuje přátelská atmosféra. „Přejeme si navzájem úspěch a posíláme si i hlasy do internetových hlasování. Bereme tu soutěž jako zkušenost a možnost poznat něco nového," říká Linda. S dívkou číslo 1 Eliškou si je dokonce ještě o něco bližší. Je to přítelkyně Lindina staršího bratra, který se věnuje historickému šermu. Teď se spolu obě dívky potkají na soutěžním pódiu a to chce kus sportovního nadhledu.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace