Kdy a kam

 • Lyžařské přejezdy na severu Evropy

  Čtvrtek 17.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Jablonecký cestovatel Zdeněk Skořepa Vás protáhne na běžkách trasou dlouhou 400 km dvěma cestami - finskou a norskou.

 • Senior večer

  Čtvrtek 17.1 17:00 - Písek, KD

  K tanci a poslechu zahraje Milevská pětka.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Přepadl dvě prodavačky v trafikách

Policie při pátrání po muži zveřejnila jeho fotografii. , Autor: Policie ČR

Policie při pátrání po muži zveřejnila jeho fotografii.     Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Českobudějovickým kriminalistům se podařilo objasnit dva případy loupeží v Českých Budějovicích, které vzbudily velkou pozornost. Krátce po sobě při nich byly před Vánocemi přepadeny dvě prodejny tabáku v IGY a na Lannově třídě. Jednu z prodavaček zloděj dokonce napadl a druhé vyhrožoval, že použije zbraň.

 

Přepadení se stala v Budějovicích 17. prosince po šesté večer v prodejnách tabáku a tiskovin v IGY a na Lannově třídě. V IGY muž vyhrožoval, že použije zbraň, ale nakonec utekl. „Následně se přesunul na Lannovu třídu, kde napadl prodavačku v další prodejně tabáku a z pokladny odcizil bezmála dvacet tisíc korun," řekl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Pachatelem je podle policistů muž narozený v roce 1986, který toho má na svědomí ale více. Kriminalisté mu také přisuzují listopadovou krádež vozu VW Polo z areálu autovraků. „Pachatel byl obviněn z trestného činu loupeže, krádeže i porušování domovní svobody. Vyšetřován je vazebně," dodal mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace