banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Prezident přeruší návštěvu jižních Čech kvůli hlasování o vládě

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – V pondělí 17. února večer přeruší prezident Miloš Zeman už jednou odloženou návštěvu jihočeského regionu. V úterý na úvod jednání o důvěře vládě přednese v Poslanecké sněmovně projev. Poté se vrátí na jih Čech, kde bude pokračovat v návštěvě. Zeman se v kraji hodlá setkat s politiky, občany i s podnikateli a zástupci firem.

 

Pondělí stráví v Českých Budějovicích, kde se setká s hejtmanem i představiteli města, navštíví nemocnici nebo střední průmyslovou školu stavební, kde pobeseduje se studenty. V podvečer se s ním mohou setkat občané v KD Metropol.

Po návratu z Prahy v úterý 18. února navštíví Písek, Jindřichův Hradec a lázně v Třeboni.

Poslední den se po návštěvě českobudějovické Madety vypraví do Jaderné elektrárny Temelín, v Benešově vile v Sezimově Ústí položí věnce a přesune se do Tábora, kde navštíví G – centrum, kde mimo jiné pogratuluje Josefíně Napravilové k 100. narozeninám.

Návštěvu regionu zakončí v Milevsku, kde se v ZVVZ setká se zaměstnanci a zúčastní se spuštění provozu horizontálně frézovacího centra.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace