Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Při táborském derby v nejnižší soutěži tentokrát fotbal plakal

TÁBOR – Okresní fotbalové soutěže na Táborsku už mají za sebou osm podzimních dějství. Program IV. třídy proti sobě o víkendu postavil dva táborské účastníky soutěže, mužstva FC Míč a Olympu. Mírným favoritem střetnutí byl prvně jmenovaný celek a v této roli nakonec obstál, byť o svém vítězství v poměru 3:2 rozhodl až v 89. minutě díky krásné střele Dvořáka z pětadvaceti metrů. Na stadion Míru, kde v sezoně nacházejí oba soupeři svůj azyl, dorazila v sobotu jen hrstka diváků. Milovníci diskuzních pořadů či bojových sportů by si jistě našli na derby to své, zato fanouškům fotbalu servírovalo až příliš dietní menu.

Co všechno průběhem jiskrného zápasu zmítalo a jak ho hodnotí kapitáni obou týmů, to odtajní středeční Táborsko. Chybět pochopitelně nebude ani podrobný servis ze všech okresních soutěží včetně tradičních rubrik Tým kola a Hráč kola.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace