Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Půlmistři! Milevský starší dorost ve šlágru podzimu udolal Vimperk

MILEVSKO – Velký šlágr celé podzimní části krajského přeboru staršího dorostu se hrál v neděli dopoledne na půdě suverénního Milevska, kam přijel druhý Vimperk. Soupeř ze Šumavy ztrácel před vzájemným duelem pouhý bod. Je s podivem, že na nejdůležitější zápas celé podzimní části krajského přeboru staršího dorostu, kdy se dala očekávat vypjatá bitva, byl delegován pouze hlavní rozhodčí, kterému tak na lajnách pomáhali zástupci obou týmů. Některé verdikty pomezních, kteří se celkem logicky snažili pomoci svým týmům, pak vnášely na hřiště do už tak dost vyhroceného utkání ještě další emoce. Na poměry soutěže velmi nervózní, ale také kvalitní a vyrovnané utkání, kdy v první půli měli více ze hry Milevšťáci a po změně stran zase Vimperáci, už směřovalo k zasloužené remíze 1:1 a následnému penaltovému rozstřelu. Šťastnějším týmem však nakonec byli domácí vzduchotechnici, když se Bártíkův rohový kop v 86. minutě snesl k údivu všech – včetně exekutora – bez přispění dalšího hráče až do sítě a propukla obrovská radost Milevských – 2:1.

Vzduchotechnici tak navýšili kolo před koncem náskok na druhý Vimperk na čtyři body a budou přezimovat na prvním místě jako půlmistři. Kalendářní rok zakončí svěřenci trenéra Petra Češky opět domácím zápasem, v sobotu 9. listopadu přivítají Meteor Tábor.

Osmou výhru v řadě si pak připsali mladší dorostenci. Ti vybojovali na penalty dokonce skalp doposud stoprocentního týmu Vimperku, který posbíral v deseti kolech plný počet 30 bodů. Suverén soutěže tak narazil až ve městě vzduchotechniky. Aktuálně jsou svěřenci trenéra Reiniše čtvrtí.

Starší dorost: Milevsko – Vimperk 2:1 (1:1). Branky: 15. Souček, 86. Bártík – 37. Benda.

Mladší dorost: Milevsko – Vimperk 3:2 na pen. (1:1). Branky: 16. Michal Mladý, 71. Mácha – 4. Chvosta, 75. Hamburg.

Mnohé další zajímavosti ze zápasů, které byly ozdobou krajského přeboru dorostu, přineseme ve středečních Milevských novinách. Chybět nebudou ohlasy trenérů a vyzpovídáme také hrdinu Richarda Bártíka, který prozradí, jak to bylo s jeho rozhodující brankou přímo od rohového praporku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace