Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Rajčata? Ochotníci přidávají další představení

 Autor: Pavla Maradová - Jižní Čechy Teď

    Autor: Pavla Maradová - Jižní Čechy Teď

VOLYNĚ/ČEJETICE - Divadelní soubor Vodvas Volyně vloni na podzim vyjel s premiérou komedie Rajčatům se letos nedaří. Diváci jsou tak nadšení, že představení jsou vyprodaná, a ochotníci hledají další termíny, aby jejich zájem uspokojili. Jak informoval herec Roman Novák (na snímku), soubor může zájemcům nabídnout další reprízy, a to v pátek 8. února od 19.30 hodin opět ve Volyni, v sobotu 9. února od 20 hodin v Čejeticích nebo 16. února v Chlumanech.

 

Děj komedie Rajčatům se letos nedaří zavede diváka do zapadlé osady mimo civilizaci, kam přijíždí populární a úspěšná televizní herečka Myra, aby zde v klidu a hlavně inkognito sepsala své vzpomínky. O zápletky, napětí a zajímavé vyústění není nouze, herci se o to svými výkony skvěle postarají, a to je to, co diváka baví.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace