Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Odpočívej ve svém pokoji

    Úterý 23.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

  • Strakonické příběhy LXIII.

    Úterý 23.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Karel Skalický: Curychtrům a okršlákům koželužskou pusu! Důležitý rok 1869 ve Strakonicích v širších souvislostech. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení.

Zobrazit všechny události
 

Rekonstrukce kuchyně 3. mateřské školy si vyžádá 4,5 milionu korun

Ilustrační foto

Ilustrační foto

JINDŘICHŮV HRADEC – Školní kuchyně 3. mateřské školy v Jindřichově Hradci projde rekonstrukcí. A to včetně skladových prostor a šaten pro personál. Jindřichohradečtí radní schválili na svém jednání na začátku února zadání veřejné zakázky. Předpokládané náklady jsou 4,5 milionu korun. Akce by se měla realizovat od 17. června do 23. srpna.

 

Součástí zakázky bude kompletní výměna elektrických rozvodů, rozvodů vody a kanalizace a výměna vzduchotechniky. Dále bude provedena výměna dlažeb a obkladů v souladu s hygienickými normami včetně nové izolace podlah a stěn. V rámci rekonstrukce budou opraveny i omítky a malby. Budou také vyměněny dveře za nové v kvalitě, které vyžaduje prostředí školní kuchyně. Nově bude rozmístěno i stávající gastronomické zařízení.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace