Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Rekonstrukce obchvatu Vodňan řidiče na jaře potrápí

STRAKONICKO – Dopravní komplikace, možná zdržení a nepříjemná čekání potkají nejspíš řidiče v polovině března, kdy stavaři začnou rekonstruovat obchvat Vodňan. Až do června si lidé budou muset zvykat na objízdné trasy.

 

Kvůli opravě přeložky i obchvatu Vodňan se úplně uzavře šestikilometrový úsek této komunikace (I/20) a to od 14. března do 27. června. Uzavírka se bude týkat úseku od 182,3 až do 187,8 kilometru.

„Objízdné trasy budou vytyčeny pro nákladní dopravu nad 6 tun, autobusy i ostatní dopravu. Řidiči musí pečlivě sledovat dopravní značení. Bude vyznačeno minimálně šest objízdných tras, nicméně ty nejsou kapacitně adekvátní uzavřené komunikaci, takže bude docházet ke zdržení. Řidiči se musejí obrnit trpělivostí,“ upozorňuje krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Objízdná trasa pro nákladní vozy nad šest tun na Písek povede od Češnovic směrem na Netolice, Prachatice, Vimperk, Strakonice, Novou Hospodu a Písek. Ve směru na České Budějovice od Písku na Novou Hospodu a směrem na Strakonice, Volyně, Vimperk, Netolice a přes Češnovice do Českých Budějovic.

Ostatní doprava směrem na Písek musí využít objízdnou trasu přes Hlubokou nad Vltavou, Albrechtice nad Vltavou a Nový Dvůr (směr Písek). V opačném směru na České Budějovice přes Vodňany a Újezd.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace