Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Řidička motorky utrpěla při srážce s autem těžká zranění

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKOKRUMLOVSKO - Dnes 3. září krátce před sedmou hodinou ranní došlo k vážné dopravní nehodě na silnici z obce Brloh směrem na Chlumeček na Českokrumlovsku. Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič osobního vozidla značky Hyundai pravděpodobně z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se čelně střetl s motocyklem, jehož řidička utrpěla těžká mnohočetná zranění, se kterými byla po prvotním lékařském ošetření transportována do nemocnice.

 

Na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Přesná příčina, míra zavinění a okolnosti uvedené dopravní nehodyjsou nadále v šetření českokrumlovských policistů. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace