banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Řídil i přes zákaz, a tak své jednání bude vysvětlovat před soudem

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

ČESKOKRUMLOVSKO - Šestatřicetiletý muž má zákaz řízení motorových vozidel až do února 2015, přesto sedl za volant své škodovky a řídil. Naposledy to bylo ve čtvrtek 21. listopadu, ale byl zadržen policisty, a tak se v nejbližší době bude zodpovídat za své jednání před soudem.Dopravní policisté ke konci týdne zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Ve čtvrtek 21. listopadu krátce po páté odpoledne ho zastavili policisté. Šestatřicetiletý muž řídil osobní auto Škoda Felicia, jel ve směru z Kájova na Český Krumlov. Při kontrole dokladů řidič nepředložil řidičský průkaz. Dalším šetřením bylo zjištěno, že hříšník z Českokrumlovska má Okresním soudem České Budějovice uložen trest spočívající v zákazu řízení motorových vozidel s platností do února 2015.
„Už ve čtvrtek 21. listopadu bylo muži sděleno podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. V dané věci je vedeno zkrácené přípravné řízení,“ doplnila tisková mluvčí českokrumlovských policistů Lenka Kozoňová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace