Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Video: Losování vánoční soutěže Jihočeských týdeníků, šaty návrháře Lukáše Bartoně a dětská móda Little Angel v Milevsku

AKTUALIZOVÁNO - 10.12.2014 16:37

MILEVSKO - Odpoledne plné módy, pohybu a zábavy zažili v neděli 7. prosince návštěvníci milevské kavárny U Itala. Jako módní inspiraci pro společenskou sezonu viděli kolekci společenských šatů módního návrháře Lukáše Bartoně s ozdobami z italské bižuterie, kterou italská kavárna prodává. Role manekýnek se s půvabem zhostily místní dívky Kamila Hejnová, Denisa Fořtová a Nikola Váchová. O chvíli později nastoupily milevské děti. Předvedly kolekci dětského oblečení značky Little Angel, kterou vyrábí a prodává táborské družstvo Dita.

Kromě tipů na vánoční nákupy viděli návštěvníci také vystoupení tanečníků z dětského kroužku country tanců manželů Bolkových a juniory taneční skupiny EFK. Před zraky veřejnosti proběhlo losování hlavních cen vánoční soutěže Jihočeských týdeníků, jedna z výherkyň dokonce měla mezi návštěvníky sestru. Takže tu už odtajnění všech 55 výherců ve středečních novinách asi nepřekvapí. 

Na závěr přišel Mikuláš se svojí družinou a rozdal dárečky všem. Tady je fotoreportáž Iva Bukače a Lucie Váchové, víc o celé akci ve středu v Milevských novinách. 

 Jak to na přehlídce vypadalo a jak probíhalo losování hlavních cen, se můžete podívat v přiloženém videu.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace