Čtvrtek 22.8 18:00 - Dům kultury Milevsko - amfiteátr

• Neposlušná kůzlátka

Čtvrtek 22.8 16:00 - Husitské muzeum v Táboře - Rajský dvůr

Pohádka o zlobení.

Soběslav favoritovi dlouho odolávala, ale pak se přiřítil milevský uragán!

MILEVSKO – Dokonalý obrat! Hokejisté Milevska si v sobotním utkání šestého kola připsali už své páté vítězství a na domácím ledě stále drží stoprocentní bodovou bilanci, ale proti nepříjemné Soběslavi měli namále. Po bezbrankové první třetině, ve které hosté hned ukázali, že rozhodně nepřijeli prodat svou kůži lacino, se v prostředním dějství Soběslavští dokonce ujali dvoubrankového vedení – 0:2. Milevsko sice mělo více vyložených šancí, ale na gólovou radost čekali domácí příznivci přes půl zápasu, až ve 34. minutě prolomil střelecké trápení Pouch, který svou bekhendovou střelou zároveň nastartoval velký obrat. Domácí stačili ještě před druhou sirénou vyrovnat a ve třetí části už nikoho nenechali na pochybách, že opět vyhrají. Najednou hráli důrazněji, rychleji a nutili Soběslavské k faulům i k chybám, z čehož vzešly další tři góly za zády soběslavského brankáře Křiklána – 5:2.

HC Milevsko 2010 – OLH Spartak Soběslav 5:2 (0:0, 2:2, 3:0). Branky a nahrávky: 34. Pouch (Radosta), 37. Fořt (Müller), 47. Radosta (Nevolný, Müller), 49. Radosta (Pouch, Nevolný), 59. Votruba (Havran) – 23. Píha, 29. Hák.

Více zajímavostí přineseme ve středečních novinách, zápas zhodnotí oba trenéři a střelec důležité první branky Milevska Václav Pouch.