Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Soběslav vyzrála na obranu zkušeného Besty aspoň jednou

Jednou z posil soběslavského Spartaku je Aleš Kutner ze Sokola Sezimovo Ústí. Blízko gólu byl Kutner ve 20. minutě, kdy jeho pumelice skončila jen těsně vedle rakovnické branky. , Autor: Josef Janda

Jednou z posil soběslavského Spartaku je Aleš Kutner ze Sokola Sezimovo Ústí. Blízko gólu byl Kutner ve 20. minutě, kdy jeho pumelice skončila jen těsně vedle rakovnické branky.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV - Držitel ligového titulu s Baníkem Ostrava ze sezony 2003/2004 Pavel Besta přijel do Soběslavi dirigovat defenzivu Rakovníka. Družstvo zanedlouho šestatřicetiletého zkušeného obránce ovšem na body nedosáhlo. V dresu domácích se v sobotu představily dvě nové posily. Z Písku vyztužil soběslavskou defenzivu Vojtěch Zeman, v záloze odehrál první soutěžní zápas za Spartak Aleš Kutner ze Sokola Sezimovo Ústí. Spartak se prosadil krátce po změně stran, když skóroval Filip Vaněk.

 

Po vítězství 1:0 čeká Spartak už ve středu 15. srpna od 18 hodin o poznání těžší soupeř v českém poháru MOL Cup. Do Soběslavi zavítá třetiligový Písek, kterému mají svěřenci trenéra Radka Hajiče z přípravy co vracet. Už v sobotu čeká Spartak další divizní klání na hřišti Doubravky.

FK Spartak Soběslav – SK Rakovník 1:0 (0:0), branka: 48. Vaněk, rozhodčí Brychta – Drábek, Bednář, ŽK (4-3): 40. Hromada, 68. Chotovinský, 76. T. Mazouch, 88. Suchan – 23. Hamouz, 43. Stuchl, 83. Schwendt, 253 diváků.

Soběslav: Kuník – Chotovinský, Suchan, Hromada, Zeman – Žalda (90. Wimmer), Bouchal, Nohava (85. Podráský), Kutner (90+1. Petrásek), Vaněk – Dvořák (63. T. Mazouch).

Rakovník: Zach – Besta, Čech (57. Krupička), Hamouz (53. Tvrz), Sklenka, Červený, Borkovec, Stuchl (45. Pucholt), Krupička, Schwendt, Duchoň.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti. Střelec vítězné branky Spartaku Filip Vaněk přiblíží gólovou situaci. Kdo mu k vítězné trefě nejvíc pomohl? Jak prožíval nervózní závěr?

Trenér Soběslavi Radek Hajič zhodnotí první utkání sezony a zapřemýšlí nad šancemi soupeře. Nezapomene ani na zhodnocení výkonů nových posil Kutnera se Zemanem. A na co se mohou diváci těšit ve středu od 18 hodin v pohárovém souboji s třetiligovým Pískem? Dnes absolvují jeho svěřenci lehčí trénink, aby byli na středu připravení. Kolik procent dává trenér Hajič úspěchu proti Písku?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace