Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Soběslavské florbalistky vypadly v osmifinále s Texasem

Soběslavské florbalistky prohrály o víkendu osmifinálové duely s FBC Texas 1:5 a 3:7 a sezona jim končí. Přesto dosáhly v uplynulé sezoně na jedno z nejlepších umístění v první lize po základní části. , Autor: Josef Janda

Soběslavské florbalistky prohrály o víkendu osmifinálové duely s FBC Texas 1:5 a 3:7 a sezona jim končí. Přesto dosáhly v uplynulé sezoně na jedno z nejlepších umístění v první lize po základní části.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV – Vyřazovací boje první florbalové ligy žen postavily šesté Soběslavi do cesty třetí družstvo FBC Texas. Pražanky na své půdě zvítězily v sobotu 5:1, tudíž ve druhém nedělním zápase mohly už v Soběslavi rozhodnout o svém postupu. Nasazený tým uspěl znovu a zdolal Soběslav 7:3. Hattrickovou vzpomínku zanechala v soběslavské brance Michaela Blovská. Pro nejlepší jihočeský ženský florbalový tým tak sezona končí v osmifinále 0:2 na zápasy.

 

Banes Florbal Soběslav – FBC Texas 3:7 (1:3, 1:3, 1:1), branky a nahrávky: 14. Kabešová, 38. Vacková (Kabešová), 45. Kubátová (Kabešová) – 6. Blovská (Bašová), 8. Kozlová (Vránová), 18. Blovská (Kadlecová), 25. Nosková, 26. Křemenáková (Toulová), 37. Černá (Křemenáková), 58. Blovská.

Soběslav: Pavlíková (Bryllová) – Dřevová, Široká, Šraierová, Dostálová, Vránková, Vacková, Michalová, Kabešová, Kostečková, Přibylová, Kubátová, Šťastná, Bínová.

Další podrobnosti o boji nejen soběslavských florbalistek přineseme ve středečním Týdeníku Táborsko. Trenér Soběslavi Martin Bělohlav prozradí, v čem byly soupeřky v obou duelech lepší. Zhodnotí také celou sezonu a připomene, kdy mohlo jeho družstvo sáhnout po více bodech.

Pod všechny branky Soběslavi se v neděli podepsala Markéta Kabešová. Zmíní, proč se Soběslavi nepodařilo urvat ani jeden zápas a připomene, kdo je pro Soběslav v první lize největším rivalem. A co aktivní florbalistka vzkáže početnému publiku? To vše a mnohem více o sportu ve středečních tištěných novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace