banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Softbalisté v Sezimově Ústí dostali příspěvek na úpravu hřiště

SEZIMOVO ÚSTÍ - Sezimovoústečtí zastupitelé na červnovém zastupitelstvu schválili dvoumilionový příspěvek projektu fotbalového klubu Spartak MAS přebudování Soukeníku na dvě tréninková fotbalová hřiště pro mládež. Klub si tak vybere předem podporu, kterou mu město každoročně poskytuje. Další dva miliony přidal minulý týden i kraj, aby mohl projekt za 22 milionů, dotovaný ze 70 procent ministerstvem školství, odstartovat. Zastupitelé v Sezimově Ústí vyslyšeli i žádost softballového oddílu TJ Spartak MAS o příspěvek 600 tisíc korun na úpravu hřiště u Kozského potoka, kde se počítá s úpravou trávníku, vybudováním zavlažování, skladu a šaten.

 

Zastupitelka Alena Kalinová, která je předsedkyní oddílu, uvedla, že klub vše musí stihnout do příštího roku, kdy bude pořadatelem mistrovství Evropy. A upozornila i na červnové mistrovství světa mužů v Praze a Havlíčkově Brodě, pokud by se někdo ze zastupitelů chtěl se softballem blíž seznámit. Zastupitel Milan Veselý připomněl dobré výsledky klubu, i to, že není zrovna lehké získat pro tento sport sponzory. Zdůraznil, že mistrovství Evropy bude pro Sezimovo Ústí výjimečná událost. Žádost softbalistů dostala jednoznačnou podporu.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace