pondělí 16.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

Přednáška Sdružení českých spotřebitelů a Poradny při finanční tísni.

• Jiří Smrž

pondělí 16.9 18:00 - Farní charita Milevsko

Sokol završil proti Chýnovu fantastickou sérii. Doma letos neztratil ani bod

Sokol Sezimovo Ústí porazil v posledním zápase sezony Chýnov 2:1 a neztratil v domácích utkáních uplynulého ročníku I. A třídy ani bod. , Autor: Josef Janda

Sokol Sezimovo Ústí porazil v posledním zápase sezony Chýnov 2:1 a neztratil v domácích utkáních uplynulého ročníku I. A třídy ani bod.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Loučení letošního mistra ze Sezimova Ústí s I. A třídou nabídlo v souboji s druhým Chýnovem duel nejlepšího celku na domácích hřištích s nejlepším mužstvem na hřištích soupeřů. Sokolové porazili v sobotu odpoledne nejlepší obranu soutěže 2:1, tudíž vyhráli na domácím trávníku všech 13 letošních zápasů. Domácí vlétli na svého soupeře a vypracovali si rychle dvoubrankový náskok. Chýnovští ještě do poločasu snížili, ale značně oslabená sestava už víc nesvedla i přesto, že Sokol ve druhé půli nijak významně nevynikal.

Utkání se neslo v přátelském duchu a dvě nejlepší mužstva uplynulé sezony dokonce po skončení zápasu zapózovala na společné fotografii. Domácí si užívali radost s mistrovským pohárem, hosté se radovali z úspěšné sezony.

TJ Sokol Sezimovo Ústí – FC Chýnov 2:1 (2:1), branky: 14. Vilímek, 18. Šmíd – 32. J. Hladík, rozhodčí Průchová – Písek, Vejčík, ŽK (0-1): 51. Doubrava, 202 diváků.

Sokol SÚ: Sedloň – Brůžek, Mrúz, Vilímek, Novotný, D. Hladík, Petr Sazma, Šmíd (67. Bartáček), Škarda (60. Drs), Doubek (79. Kutner), Podroužek (65. Pavel Sazma).

Chýnov: Basík – J. Hruška, R. Kučera, Doubrava, Vl. Hruška (42. Zítek), D. Havlík (83. Petrů), Mládek (67. Doucha), J. Hladík, Štiller, T. Kučera (53. Kaňka), L. Havlík (89. Skřivan).

Ve středečním Týdeníku Táborsko promluví trenér Sokola Matěj Pěknice. Co říká na letošních 13 vítězství ve 13 domácích zápasech? Co se mu na posledním utkání proti Chýnovu nelíbilo?

Střelec vítězné branky Sokola Dominik Šmíd se zamyslí nad motivací před posledním zápasem letošního mistra. Jak hodnotí začátek utkání? Jaká byla úvodní taktika? Přiblíží také cíle pro druhou půli a prozradí, jak dlouho vlastně Sokol titul slaví.

Trenér Chýnova Petr Holota přiblíží nesnáze se sestavou a ohodnotí výkon svého týmu. Proč už se nepodařilo hostům alespoň srovnat?