banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Food festival ve Volyni. Hrajeme o lístky

VOLYNĚ - Pátý ročník Volyně Food Festivalu proběhne v sobotu 25. května od 10 hodin na volyňské plovárně, která byla postavena v letech 1939 – 1941. V roce 2008 ji ministerstvo kultury prohlásilo za kulturní památku, čímž ocenilo jedinečnost areálu koupaliště – bazén i dřevěná paluba s kabinami jsou stále původní. A proč je o tom řeč? Koupaliště zůstává retro stejně jako bude letos retro atmosféra festivalu jídla.

Více se dozvíte ZDE.

SOUTĚŽ
Máte chuť užít si Food Festival s prvorepublikovou atmosférou a lahůdkami? Odpovězte na soutěžní otázku do čtvrteční půlnoci. Tři vylosovaní obdrží po dvou volných vstupenkách. Ušetřené korunky můžete projíst!

Otázka zní: Ve kterém roce se Volyně Food Festival konal poprvé?
Pište na soutez@jihocesketydeniky.cz do 24 hodin ve čtvrtek 23. května. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo. V pátek ráno zveřejníme tři výherce.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedený email souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Údaje o výhercích budou poskytnuty pořadatelům festivalu. Všechny osobní údaje jsou po ukončení soutěže smazány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace