Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hrajeme o další vstupenky na Footfest

Stejně jako loni, jsme pro čtenáře všech našich novin a internetového portálu Jižní Čechy TEĎ, připravili soutěž o volné vstupenky na festival Footfest. Do hry jsme dali vstupenky na čtvrtek, pátek i sobotu. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí emailem odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat, jestli se právě na vás neusměje štěstí při losování.

V minulém kole jsme hráli o vstupenku na čtvrtek, kterou od nás dostanou dva soutěžící. Soutěžní otázka zněla: Kolikátý ročník Footfestu je ten letošní? Do stanoveného data, tedy do pondělí 8. července do desáté hodiny dopoledne, dorazilo do soutěžního emailu 173 správných odpovědí. Tedy že letos se koná patnáctý ročník. Osudí se roztočilo a po jedné volné vstupence na čtvrtek 18. července od nás dostanou Antonín Moos z Bukurešťské ulice v Táboře a Luboš Benda, Náměstí 106, Jistebnice.

Ale stále ještě nekončíme. Máme pro vás ještě přichystáno po dvou vstupenkách na pátek a sobotu. Opět stačí odpovědět na jednoduchou otázku, která zní:

Ze které země pochází uskupení SKA-P, které v Želči vystoupí v sobotu 20. července?

Na odpovědi čekáme na emailu soutez@jihocesketydeniky.cz do pondělí 15. července do desáté hodiny dopoledne. Pak odpovědi vyhodnotíme a dva ze čtenářů budou moci vyrazit na Footfest zadarmo v pátek a dva v sobotu. V předmětu odpovědi napište heslo FOOTFEST, nezapomeňte uvést svoje jméno, příjmení, poštovní adresu a kontaktní telefon abychom vás mohli o výhře vyrozumět a nezapomeňte připsat, na který den vstupenku chcete. PA pro pátek a SO pro sobotu. Pak už záleží jen na vašem štěstí. Výherce vyrozumíme o výhře hned po losování telefonicky a jejich jména uveřejníme ve středu 17. července v novinách a na webu JcTED.cz. Vylosovaní výherci se přihlásí u vstupu, jejich jména budou zapsána na guest-listu a po předložení dokladu totožnosti, budou vpuštěni do areálu.
Upozornění – odesláním odpovědi na soutěžní email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Osobní údaje výherce, budou předány provozovatelům areálu pro zajištění předání výhry a uveřejněna v novinách a na portálu Jižní Čechy TEĎ. Všechny ostatní údaje všech soutěžících budou po ukončení soutěže skartovány a vymazány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace