banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Hrajeme o skipasy. Znovu Hochficht

Ve třetím kole soutěže o skipasy jsme dvěma vylosovaným, kteří správně odpoví na soutěžní otázku zašleme po jednom pro dospělého do lyžařského skiareálu Lipno. Otázka byla jednoduchá. Stačilo jen napsat kolik měří bruslařský okruh na Lipně mezi Marinou a loděnicí? Správná odpověď byly 4 km.
Do redakce dorazilo 111 odpovědí a z toho bylo 8 chybných. Lipenský skipas od nás dostanou Romana Fleischmanová Kalistová z Radomilic a Ilona Veselá z Havanské ulice v Táboře.

A v tomto kole zase jinak. V jaké nadmořské výšce je výstupní stanice kabinkové lanovky ve skiareálu Hochficht na vrcholu Hraničník? Na odpovědi čekáme na emailu: soutez@jihocesketydeniky.cz až do pondělí 11. února, do deváté hodiny ranní. Dvěma vylosovaným, kteří správně odpoví, zašleme celodenní skipas pro dospělého do lyžařského skiareálu Hochficht.

V odpovědi nezapomeňte napsat svoje jméno a příjmení a také svoji poštovní adresu, abychom vám mohli skipasy zaslat. Uveďte také na sebe kontaktní telefon. Do předmětu zprávy napište heslo LYŽE.
Upozorňujeme všechny soutěžící, že odpovědi musí posílat na email soutez@jihocesketydeniky.cz. Odpovědi na jiné emailové adrese nebudeme do slosování zařazovat.
Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Ty slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení každého kola soutěže, jsou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nejsou předávány třetím osobám.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace