Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kůrovci

    neděle 21.4 19:00 - Vacovice, místní hospoda

    Koncert.

  • Velikonoční mazec

    neděle 21.4 20:00 - Hrazánky, KD

    Host Fusky Dus. Půlnoční překvapení.

Zobrazit všechny události
 

Hrajeme o voucher do strakonické restaurace U Dudáka

Rúzné zážitkové agentury vám na zakázku naplánují dovolenou přesně podle vašich představ. Od různých cest, přes nespočet zážitků kdekoli na světě. A stále více také roste obliba gastroturistiky. Tedy návštěv těch nejvyhlášenějších restaurací. A právě tuto možnost vám v našem seriálu nabízíme. Možnost zkusit spojit turistiku s příjemným gurmánským prožitkem. V dnešním díle vás zvu do restaurace U Dudáka ve Strakonicích. Švanda dudák, hlavní postava divadelní hry Josefa Kajetána Tyla, patří do Strakonic stejně jako třeba Švejk do Putimi. 

Restaurace U Dudáka se nachází v ulici Alfonse Šťastného, přímo naproti parčíku. Interiér restaurace je nově zrekonstruovaný a vzdušný. Milá a hbitá obsluha se o vás hned po vstupu postará. Při výběru místa máte na výběr restauraci, krásnou dřevěnou terasu ve dvoře a nebo po domluvě i salonek v soukromí. Tým kuchařů pod vedením Jana Folka každý den připravuje rozmanitou nabídku tradičních i moderních jídel, vždy z čerstvých surovin. Vybírat můžete ze stálého jídelního lístku, který nabízí klasickou českou kuchyni, ale i modernější jídla. 

Jak v této restauraci chutnalo naší jihočeské kuchařce Karolíně a jaké jsou její rady, kam zavítat při návštěvě Strakonic, si můžete přečíst ZDE

Ale teď už soutěž. Tentokrát hrajeme o voucher do restaurace U Dudáka. Pro zapojení do soutěže stačí odpovědět na soutěžní otázku. Pokud bude odpověď správná a budete mít při losování štěstí, voucher v hodnotě 1 500 Kč může být váš.

Soutěžní otázka:
Co je sorbet?

a) ledový dezert z ovoce

b) italská smetanová polévka s houbami

c) gruzínská chlebová placka

Odpovědi zasílejte na email soutez@jihocesketydeniky.cz nejpozději do pravého poledne v pondělí 29. října. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce. V odpovědi uveďte své jméno, adresu, kontaktní telefon a do předmětu zadejte: Dudák. Jméno výherce zveřejníme ve středu 31. října.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace