Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio Tones

    Čtvrtek 14.11 19:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Ronley Teper & The Lipliners

    Čtvrtek 14.11 19:30 - Dada Club Kasper, Kostelní 73, Jindřichův Hradec

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Hrajte o rodinný pobyt na Monínci

Pro naše čtenáře, ať už novin, nebo zpravodajského portálu Jižní Čechy TEĎ (www.jcted.cz), jsme připravili soutěž o třídenní (tři dny, dvě noci) rodinný pobyt (dva dospělí + dvě děti) na Monínci. Termín si můžete domluvit s provozovateli tak, aby vám vyhovoval.
Pravidla jsou jednoduchá. Stačí emailem odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat, jestli se právě na vás neusměje štěstí při losování. Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje vrchol, který leží přímo nad areálem Monínec?

Na odpovědi čekáme na emailu soutez@jihocesketydeniky.cz do pondělí 8. července do desáté hodiny dopoledne. Pak odpovědi vyhodnotíme a jeden ze soutěžících i s rodinkou ochutná léto na Monínci. V předmětu odpovědi napište heslo MONÍNEC a nezapomeňte uvést svoje jméno, příjmení, poštovní adresu a kontaktní telefon abychom vás mohli o výhře vyrozumět. Takže teď už záleží jen na vašem štěstí.

Upozornění – odesláním odpovědi na soutěžní email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Osobní údaje výherce, budou předány provozovatelům areálu pro zajištění předání výhry a uveřejněna v novinách a na portálu Jižní Čechy TEĎ. Všechny ostatní údaje všech soutěžících budou po ukončení soutěže skartovány a vymazány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace