Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hrajte o voucher do restaurace U Jiskrů

Restauraci U Jiskrů v Kbelnici vede Martin Jiskra, bývalý manažer Národního týmu kuchařů a cukrářů. Tradice zájezdního hostince v Kbelnici, který poskytoval stravu a zázemí lidem i koním na císařské cestě ze Strakonic do Prahy, sahá až do 19. století. V roce 2019 tato historie znovu ožívá – v moderním pojetí, pod rukama zkušeného šéfkuchaře Martina Jiskry a jeho rodiny.

O nově otevřeném hostinci ve Kbelnici sedm kilometrů od Strakonic si již cvrlikají i vrabci na střeše - hlavně food blogerského světa na sociálních sítích. Na svou Gastropamu zařadil zájezdní hostinec U Jiskrů i herec Lukáš Hejlík, který sestavuje mapu podniků po celé České republice, stojících za pozornost. Celý článek si přečtete ZDE.

Připravili jsme si pro vás soutěž o voucher do restaurace U Jiskrů. Zapojit se do soutěže může každý. Stačí odpovědět na soutěžní otázku. Pokud bude odpověď správná a budete mít při losování štěstí, voucher v hodnotě 1 000 korun může být váš.

Co je rondon?

a) vařená brambora ve šlupce

b) technika vaření

c) pracovní oděv kuchařů

Odpověď zasílejte na email soutez@jihocesketydeniky.cz nejpozději do pravého poledne v pondělí 15. července. Ze správných došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce. V odpovědi uveďte své jméno, adresu, kontaktní telefon a do předmětu zadejte: Jiskra. Jméno výherce zveřejníme ve středu 17. července.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace