Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Matěj Rak

    neděle 19.5 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Seminář argentinského tanga

    neděle 19.5 18:00 - Strakonice, Čajovna Pod Stolem

Zobrazit všechny události
 

Hrajte o voucher do Sport areálu Hluboká

Sportovně relaxační areál sportovních i zábavných aktivit kdekdo Hluboké nad Vltavou závidí. Adrenalinové lanové centrum, osmnáctijamkové minigolfové hřiště, venkovní posilovna s workoutovou částí a fitness vybavením, čtyři kurty na plážový volejbal, pro nejmenší velká nafukovací trampolína a "špuntárium," kde najdeme nafukovací hrady, herní koutek nebo třeba relaxační zónu. Dominantou dětského areálu je unikátní obří dřevěný hrad se spousty prolézaček a skluzavek.

Užijte si babí léto naplno! My vám to umožníme. Připravili jsme soutěž o poukazy v hodnotě 1000 korun do sportovního areálu na Hluboké. Můžete je využít na všech sedmi tématických okruzích. Stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Losovat budeme deset výherců! A to už je pěkná šance.

Soutěžní otázka:

V jaké kultovní české pohádce se objevoval zámek Hluboká? Malá nápověda: Našli moji rádcové? Našli?..

a) Princezna ze mlejna
b) Pyšná princezna
c) Malá mořská víla

Odpovědi zasílejte na email soutez@jihocesketydeniky.cz nebo zaneste do některé z našich redakcí nejpozději v poledne v pondělí 24. září.

Ze správných odpovědí vylosujeme deset výherců poukazu v hodnotě 1000 korun. V odpovědi uveďte své jméno, adresu, kontaktní telefon a do předmětu zadejte: Hluboká. Jména výherců zveřejníme ve středu 26. září.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace