Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Místní kolo soutěže

    středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

  • Stopem se psem v Asii

    středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Hrajte s námi. Svachovka vás zaručeně okouzlí

V prvním díle nové sezony našeho gastroseriálu Jihočeská kuchařka na cestách vás vzala naše kuchařka Karolína na kouzelné místo kousek od Českého Krumlova - na Svachovku. Přesněji do Svachovy Lhotky, což je část obce Mirkovice. Nachází se od ní zhruba dva kilometry severozápadně a podle oficiálních statistik zde v roce 2011 žilo jen 12 obyvatel. Svachovka se tak stala oázou odpočinku. Aktivního odpočinku. Golf, pivovar, destilérka, čokoládovna, lázně, restaurace a hotel. To je nástin toho, co vám ve Svachově Lhotce můžou nabídnout.

Co tam zažila a co tohle místo návštěvníkům nabizí, se dočtete v jejím článku ZDE.

Nyní už jen připomeneme SOUTĚŽ

Tentokrát o prohlídku pivovaru Glokner, destilérky a čokoládovny na Svachovce včetně odborného výkladu a ochutnávek a jako bonus 1 000 korunový kredit do místní restaurace. Jdete do toho? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Losujeme jednoho výherce.
Které jihočeské okresní město je Svachovce nejblíž?

a) Prachatice

b) Písek

c) Český Krumlov

Odpovídejte do půlnoci v neděli 19. května na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz. Nezapomeňte uvést své jméno, adresu a také kontaktní telefon. Jméno výherce prozradíme ve středu 22. května.

Upozornění: odesláním odpovědi na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nebudou poskytnuty třetí straně. Všechny osobní údaje jsou po ukončení soutěže smazány.

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace