Kdy a kam

  • Enjoy aour pho!

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška s ukázkou fotografií z cest po Vietnamu.

  • Klíčové události 20. století

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kollárovci v Táboře. Soutěžíme o lístky

Cimbálovka se slovenským ohnivým temperamentem. To jsou Kollárovci

Na turné po českých zemích se vydal soubor mladých talentovaných muzikantů z východního Slovenska. A ve čtvrtek 28. února se zastaví v Táboře. V sále Hotelu Palcát se uskuteční jejich koncert v rámci tour Neúprosný čas. Nikde jinde v jižních Čechách Kollárovci zastávku nyní neplánují. Živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytváří všude nezapomenutelnou atmosféru. Kollárovci vezou do Tábora pravou goralskou zábavu. 

Předprodej vstupenek probíhá v cestovní kanceláři Čedok v Táboře, v prodejně Orion – Knihy, hudba v Obchodním domě Dvořák v Táboře, v recepci Hotelu Palcát  a také na síti www.ticketportal.cz.

Chcete zkusit štěstí a vstupenky vyhrát v naší soutěži?

Postup je jednoduchý. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, která zní: Jak se jmenuje nejnovější CD kapely Kollárovci? Odpovědi můžete posílat emailem na adresu soutez@jihocesketydeniky.cz až do pátku 15. února, do třetí hodiny odpolední anebo do stejného termínu doručit do některé z našich redakcí. V odpovědi nezapomeňte uvést své jméno, příjmení a bydliště a také kontaktní telefon abychom vás mohli vyrozumět o výhře. Do předmětu zprávy napište heslo Kollárovci. Tři výherci od nás dostanou po dvou vstupenkách na toto nádherné představení.
Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email nebo do redakce, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Ty slouží pro zpracování výsledků soutěže.Po ukončení soutěže budou smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nejsou předávány třetím osobám.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace