Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Kuchařka Karolína na cestách: Soutěžíme o voucher do budějovické restaurace Brio

V Riegrově ulici 8 na Pražském předměstí v Českých Budějovicích se nachází restaurace Brio. Už překlad z italštiny - elán nebo jiskra, napoví, že se můžeme těšit na něco, co bude mít takzvaně šťávu. Vaří tři kuchaři, kolegové a hlavně přátelé Petr Šmídek, Pavel Vostrácký a Tomáš Krafl. Stejné názory, filozofie, směr... Opravdová láska a úcta k řemeslu, touha jít v životě dál a posunout své vlastní hranice. A svoji práci dělají opravdu srdcem. To vše zosobňuje českobudějovická restaurace Brio. O tom, jak jsem si v této restauraci pochutnala já, se můžete dočíst ZDE. Ti, kteří by chtěli zkusit štěstí, si s námi mohou zasoutěžit.  

Soutěž
Máme tu soutěž o jeden voucher v hodnotě 500 korun do budějovické restaurace Brio. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít při losování štěstí. Vylosujeme jednoho výherce poukazu.

Soutěžní otázka:
Co je focaccia?

a) kuchařský plášť
b) hovězí maso nakrájené na tenké plátky
c) italské pečivo

Správné odpovědi zasílejte na email soutez@jihocesketydeniky.cz nejpozději do pravého poledne v pondělí 16. července. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá zmiňovaný poukaz. V odpovědi uveďte své jméno, adresu, kontaktní telefon a do předmětu zadejte: Brio. Jméno výherce zveřejníme ve středu 18. července.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Jméno a ostatní údaje výherce, budou předány pořadatelům festivalu. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace