Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

SOUTĚŽ. Hrajte o víkend v jurtě na Lipně

Až do 22. srpna, každou středu, probíhá naše velká letní soutěž o víkend v jurtě a zábavu na Lipně. Kdo ví a odpoví, má hned dvě šance na výhru. Jednak vyhrát Královský balíček zážitků na Lipně, o který losujeme každý týden anebo druhá šance, zúčastnit se závěrečného slosování o již zmíněný víkend v jurtě. Do tohoto slosování zařadíme všechny došlé odpovědi ze všech kol. Včetně těch, které případně v některém kole již vyhrály.

Další možnost k zařazení do slosování nabízíme dnes. Tady je: Jaký byl váš nejzajímavější zážitek při spaní venku? Ať už pod stanem nebo jen tak pod širákem.

Svoje zážitky z dob dávno minulých anebo nedávných, humorné i strašidelné, nám můžete zasílat nejpozději do pravého poledne pondělí 23. července na email soutez@jihocesketydeniky.cz nebo poštou na adresu některé z našich redakcí. V odpovědi nezapomeňte uvést svoje jméno a přijmení, bydliště a telefonní kontakt, na kterém vás vyrozumíme o případné výhře. Do předmětu emailu uveďte Jurta.
Odpovědi vyhodnotíme a výherce tohoto kola uveřejníme ve středu 25. července v našich novinách a na webu Jižní Čechy TEĎ.

UPOZORNĚNÍ: Zasláním odpovědi na uvedený email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů, pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Osobní údaje výherců budou po vylosování předány pořadatelům festivalu k zajištění předání výhry. Všechny osobní údaje budou po ukončení soutěže vymazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace