Kdy a kam

  • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

    pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  • Bookstart aneb S knížkou do života

    pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

    Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Soutěž o rodinný výlet. Vida! To je chytrá zábava

V bývalém pavilonu D na brněnském výstavišti vznikl v roce 2014 zábavní vědecký park Vida! Nabízí 170 hravých exponátů, kterými mohou děti i dospělí objevovat, jak funguje svět kolem nás. Návštěvníci si zkouší v hlukové mísnosti překřičet tryskáč, rozpoutat tornádo, projet se na kole po laně šest metrů nad expozicí. V obřím srdci poslouchají vlastní tep, mohou si zkusit, jak namáhavá je činnost tlustého střeva, pokusit se masáží srdce zachránit lidský život nebo se podívat na svět tak, jak ho vidí lidé se zrakovými vadami. Můžete moderovat předpověď počasí.

Vida!
nabízí 4600 metrů čtverečních chytré zábavy v sekcích Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět a Dětské science centrum pro nejmenší od dvou do šesti let. Málokdo odejde dřív než za tři a půl hodiny. V ceně vstupenky je představení plné zábavných pokusů, další doprovodný program nabízí 3D filmovou výpravu do Afriky, výpravu za pokladem Pevnosti VIDArd nebo labodílny pro rodiny. Otevřeno je o víkendech od 10 do 18 hodin, ve všední dny od 9 do 18.00 s výjimkou pondělí, kdy je otevřeno do 14 hodin. Vše další na www.vida.cz.

Soutěžíme o rodinné vstupenky

Ve spolupráci s VIDA! science centrem je tu soutěž o tři rodinné vstupenky pro čtyři osoby! Zašlete nejpozději 18. května správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail marketing@jihocesketydeniky.cz. Tři vylosovaní výherci potěší své potomky pěkným výletem - třeba k svátku dětí. Nebo si zasoutěží sami mladí čtenáři. Jména výherců zveřejníme 23. května.

Otázka zní:

Vida! zábavní vědecký park se nachází:

a) v Plzni b) v Praze c) v Brně d) v Českých Budějovicích

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace