Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Soutěž o skipasy. Hochficht

V minulém kole jste mohli soutěžit o celodenní skipas pro jednoho dospělého do lyžařského skiareálu Sternstein. Útulný rakouský skiareál, který najdete za hraničním přechodem Studánky u lázeňského městečka Bad Leonfelden.
Správná odpověď na soutěžní otázku Co říká pravidlo FIS č. 7 o Stoupání a sestupu zněla: Lyžař nebo snowboardista, který stoupá nebo sestupuje pěšky, musí používat okraj sjezdové tratě. A výherci? Celodenní skipas na Sternstein získává Ivana Kortanová Husovo náměstí v Milevsku a Jana Schloffová Sasanková ulice, Tábor.

Dnes malinko jinak. Kolik medailí získala Česká republika na skončeném MS v alpském lyžování 2019?
Na odpovědi čekáme na emailu: soutez@jihocesketydeniky.cz až do pondělí 25. února, do deváté hodiny ranní. Dvěma vylosovaným, kteří správně odpoví, zašleme celodenní skipas pro dospělého do lyžařského skiareálu Hochficht.

V odpovědi nezapomeňte napsat svoje jméno a příjmení a také svoji poštovní adresu, abychom vám mohli skipasy zaslat. Uveďte také na sebe kontaktní telefon. Do předmětu zprávy napište heslo LYŽE.
Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Ty slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení každého kola soutěže, jsou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nejsou předávány třetím osobám.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace