Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

SOUTĚŽÍME O SKIPASY

Stejně, jako každý rok a letos tady pro naše čtenáře máme dárky v podobě skipasů do lyžařských areálů. Takže první díl soutěže je tady. Otázka zní:

Jakou nadmořskou výšku má Javorová skála která se tyčí nad skiareálem Monínec?

Odpovědi zasílejte emailem do pondělí 20. ledna do desáté hodiny dopolední na adresu soutez@jihocesketydeniky.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo LYŽE a v odpovědi uveďte svoje jméno, příjmení a adresu. Nezapomeňte uvést také svoje telefonní číslo abychom se mohli domluvit na předání případné výhry. Tou jsou v tomto případě celodenní skipasy na Hochficht. Vylosujeme tři správné odpovědi a každý soutěžící dostane po jednom. Jména výherců uveřejníme v novinách a na webu www.jcTED.cz.

Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Údaje slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení této soutěže, budou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nebudou předány třetí osobě.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace