Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

SOUTĚŽÍME O SKIPASY

Máme tady další díl naší zimní soutěže o skipasy. Dnešní otázka zní: Co říká pravidlo Mezinárodní lyžařské federace (FIS) o předjíždění na sjezdovkách? Odpovědi zasílejte emailem do pondělí 24. února do desáté hodiny dopolední na adresu soutez@jihocesketydeniky.cz.

Do předmětu zprávy uveďte heslo LYŽE, v odpovědi uveďte svoje jméno, příjmení a adresu a svoje telefonní číslo abychom se mohli domluvit na předání případné výhry. Tou jsou v tomto kole celodenní skipasy do skiareálu Lipno. Losujeme tři správné odpovědi, každý vylosovaný dostane po jednom. Výherce uveřejníme v novinách a na našem webu.

Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Údaje slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení této soutěže, budou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nebudou předány třetí osobě.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace