Kdy a kam

  • Hudební sklepy

    pátek 22.3 19:30 - Milevsko, Galerie M

  • Malina Brothers

    pátek 22.3 20:00 - Týn nad Vltavou, MDK Sokolovna

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soutěžíme o skipasy. Vyberte si

I když sněhová nadílka v lyžařských střediscích stále drží a podmínky jsou více než dobré, konec sezony se nezadržitelně blíží. Podle předpokladů budou všechny skireály, se kterými spolupracujeme, v provozu do konce března. A to říká, že dnes vyhlašujeme poslední kolo naší soutěže, aby jste ještě stihli využít vyhrané skipasy, která ještě máme k dispozici. Ale nejdříve výherci kola minulého. Ptali jsme se – Které velehory jsou při dobrých podmínkách vidět z lipenské Stezky korunami stromů? Správná odpověď je samozřejmě Alpy. Dorazilo rovných 30 odpovědí a všechny byly správné. A kdo že bude tentokrát na Hochfichtu lyžovat zadarmo?
Ladislav Beran - sídliště Míru 282 Volary, Petra Hypšová - Kostelní 1283/14, České Budějovice, Milan Peřinka - Dolní Nakvasovice 6 a Anna Kotrbová - U Stříbrného 1410, Milevsko.

No a teď tedy poslední kolo. Nebudeme už soutěžit, otázek bylo dost. Požádáme vás, aby jste nám emailem zaslali vaše podněty a návrhy, co by jste si v příští lyžařské sezoně přáli, co máme vylepšit a nebo změnit. Na odpovědi čekáme na emailu: soutez@jihocesketydeniky.cz až do pondělí 18. března, do deváté hodiny ranní. Došlým odpovědím rozdělíme zbývající skipasy, které ještě zůstaly. A protože máme skipasy do všech středisek, ve své odpovědi uveďte, kam by jste chtěli vyrazit. Písmeno L pro Lipno, H pro Hochficht a S pro Sternstein.
V odpovědi nezapomeňte napsat svoje jméno a příjmení a také svoji poštovní adresu, abychom vám mohli skipasy zaslat. Uveďte také na sebe kontaktní telefon. Do předmětu zprávy napište heslo LYŽE.
Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Ty slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení každého kola soutěže, jsou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem a nejsou předávány třetím osobám.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace