Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Vyhrajte lístek do Přeštěnice

 

Minulý týden jsme o lístky na letošní festival hráli poprvé. Soutěžní otázka zněla: Která německá skupina natočila v Přeštěnici svoje debutové DVD? Emailem dorazilo 153 odpovědí, všechny správné. Byli to Green Frog Feet. Při losování se usmálo štěstí na Anetu Samcovou, J. A. Komenského v Milevsku, Tomáše Kotrbu, ulice Ve Škole z Mníšku pod Brdy a Michala Koutník ze Sepekova.
Dnes tedy pokračování. Pravidla zůstávají stejná. Emailem odpovíte na soutěžní otázku a pak už počkáte jestli se na vás usměje štěstí. Dnes tedy o další tři lístky. Otázka zní:

Která skupina zahraje svůj celovečerní set na zahajovacím večírku?

Na odpovědi čekáme na emailu soutez@jihocesketydeniky.cz do pondělí 17. června do desáté hodiny dopoledne. Pak odpovědi vyhodnotíme a další tři výherci od nás dostanou vstupenku na oba dva dny přeštěnického festivalu. V předmětu odpovědi napište heslo OAMF 2019 a nezapomeňte uvést svoje jméno, příjmení, poštovní adresu a kontaktní telefon abychom vás mohli o výhře vyrozumět. Pravidla jsou jasná, otázka zazněla, teď už záleží na vašem štěstí. Příští týden hrajeme naposledy.
Upozornění – odesláním odpovědi na soutěžní email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Jména výherců, budou předány pořadatelům festivalu pro zajištění předání výhry a uveřejněna v novinách a na portálu Jižní Čechy TEĎ. Všechny ostatní údaje budou po ukončení soutěže skartovány a vymazány.

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace