Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Vyhrajte lístek do Přeštěnice

Už dvakrát jsme vám dali možnost, získat lístky na letošní festival. Druhá otázka zněla: Která skupina zahraje svůj celovečerní set na zahajovacím večírku? Kdo odpověděl, že skupina Keks měl samozřejmě pravdu. Na redakční email dorazilo 184 odpovědí, všechny správné. Při losování se usmálo štěstí na Lucii Čápovou z Husovy ulice v Plané nad Lužnicí, Hanu Dvořákovou z Hrazánek a Jaroslavu Klímovou ze Strakonic, ulice Kosmonautů. Ti všichni, stejně jako výherci z minulého kola, od nás získávají po jedné vstupence na celý přeštěnický festival. Vstupenky na svoje jméno, budou mít připraveny na guest listu u pokladny. Pořadatelé mohou požadovat průkaz totožnosti.

Dnes hrajeme naposledy. Tentokrát ovšem o čtyři vstupenky. Pravidla zůstávají stejná. Emailem odpovíte na soutěžní otázku a pak už počkáte jestli se na vás usměje štěstí. Otázka zní:

Bude letos možné platit v areálu festivalu v hotovosti?

Na odpovědi čekáme na emailu soutez@jihocesketydeniky.cz do pondělí 24. června do desáté hodiny dopoledne. Pak odpovědi vyhodnotíme a poslední čtyři výherci od nás dostanou vstupenku na všechny dny přeštěnického festivalu včetně festivalového večírku. V předmětu odpovědi napište heslo OAMF 2019 a nezapomeňte uvést svoje jméno, příjmení, poštovní adresu a kontaktní telefon abychom vás mohli o výhře vyrozumět. Pravidla jsou jasná, otázka zazněla, teď už záleží na vašem štěstí. Příští týden hrajeme naposledy.
Upozornění – odesláním odpovědi na soutěžní email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Jména výherců, budou předány pořadatelům festivalu pro zajištění předání výhry a uveřejněna v novinách a na portálu Jižní Čechy TEĎ. Všechny ostatní údaje budou po ukončení soutěže skartovány a vymazány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace