Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Zažijte atmosféru Říše středu. Hrajeme o lístky

Čínský Národní Cirkus oslaví své 30. výročí také v České republice! Diváci se v lednu mohou těšit na sedm vystoupení v šesti městech s novou jubilejní "The Best of" show The Great Wall, která nabídne to nejlepší z čínské akrobacie. V neděli 27. ledna od 19 hodin, budou mít možnost shlédnout toto jedinečné představení také návštěvníci českobudějovické Budvar arény.

Chcete lístek zadarmo?

Nic jednoduššího. Stačí správně odpovědět na naši otázku a lístky mohou být vaše. Takže:

Jaké výročí oslaví letos Čínský národní cirkus?

Odpovědi můžete posílat na email soutez@jihocesketydeniky.cz do čtvrtka 24. ledna do deváté hodiny ráno. Z došlých správných odpovědí vylosujeme osm výherců, kteří od nás dostanou po dvou vstupenkách na toto jedinečné představení.
V odpovědi nezapomeňte napsat svoje jméno a příjmení a také svoji poštovní adresu, abychom vám mohli lístky zaslat. Uveďte na sebe také kontaktní telefon. Do předmětu zprávy napište heslo CIRKUS.
Upozornění: Zasláním odpovědi na soutěžní otázku na uvedený email, souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů, které v odpovědi poskytujete. Údaje slouží pro zpracování výsledků soutěže a po ukončení této soutěže, budou všechny smazány. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaaným způsobem a nebudou předány třetí osobě.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace