Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Spartak se rozloučil s fanoušky vítězstvím

Martin Přibyl (č. 3) ukázal, že umí branky nejen střílet. K osmnácti přesným zásahům si připsal také účinné obranné zákroky. , Autor: Josef Janda

Martin Přibyl (č. 3) ukázal, že umí branky nejen střílet. K osmnácti přesným zásahům si připsal také účinné obranné zákroky.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Poslední letošní druholigové vystoupení na domácí půdě nabídli sezimovoústečtí házenkáři svým příznivcům v neděli dopoledne. Spartak měl vršovické Lokomotivě co vracet, vždyť na jejím hřišti podlehl na podzim o gól. Sezimáku se povedla odveta na jedničku, domácí prolomili dokonce hranici třiceti branek. O jubilejní trefu se postaral z trestného hodu David Chlaň svou jedinou brankou v utkání. Lví podíl měl na vítězství 32:24 Martin Přibyl, který si připsal neuvěřitelných 18 branek.

 

V posledním letošním kole se osmý Spartak postaví v sobotu v 18 hodin Třeboni, která hraje o konečné druholigové prvenství.

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí – HC Loko Vršovice 32:24 (17:8)

Sestava a branky Spartaku: Janků, Ježek – Přibyl (18), Brožek (3), Z. Zůbek (3), Bílý (2), Živný (1), J. Švadlena (1), Kulhavý (1), Ťupa (1), Hrachovec (1), Chlaň (1), R. Švadlena.

Ve středečním Týdeníku Táborsko zhodnotí zápas trenér Spartaku Vlastimil Zůbek. Jak hodnotí letošní poslední domácí duel? Co se stalo v úvodu druhé půle, kdy začal soupeř náskok stahovat? Co říká na 18 branek Martina Přibyla? Jaké má plány pro poslední zápas s vedoucí Třeboní?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace